Přála bych si web s možností nahlásit POZOR, blbec ve funkci

03.12.2016

Udávám, udáváš, udáváme... A máme tu první práskače. Takže udávání funguje. Dopřejme radost "být nahlášen" i politikům!
Všichni cítíme, že je něco nezdravého v naší zemi. Přestává se tu dát dýchat. Po udavačském webu na účtenky se můžeme nadít webu ctnosti, na kterém se bude hlásit nevěra, následovat může web pořádku, kde budeme moci udat člověka, který odhodil papír mimo koš, pak může začít fungovat web, kam budeme moci poslat hlášení, když se někdo opije, web na hlášení dopravních přestupků, web na hlášení močení na veřejnosti, web na hlášení sprosté mluvy... zkrátka těch webů mohou být stovky. Už sám princip dát do rukou lidem server, kde mohou realizovat své nejspodnější pudy, je na hlavu.
Schází mi tu ale právě proto jeden web, ten nejvíce důležitý.
Web, kam by občané mohli nahlásit největší pohromu a nejvíce škodlivou věc pro naši společnost - blbce v (zákonodárné" funkci. Pokud by dotyčný nasbíral určitý počet hlášení od občanů na sebe sama, musel by funkci zákonodárce položit. To by byl teprve vichr! Takže pokud politikové vymýšlejí udavačské weby na nás, občany a živnostníky, dopřejme jim taky jeden. Aby taky pocítili tu radost a vzrušení z toho moci být někde nahlášen! Jak klidný spánek... Jaký poklid na duši... Ale jak říkají - padni, komu padni.
Že se to dá zneužít? Že ta hlášení nemusí být pravdivá? Že nemusím být takový blbec, jak vypadám? Že to všechno může být politická konkurence?
No jistě!
Že se dá nahlášení účtenky zneužít? že to hlášení nemusí být pravdivé? Že živnostník nemusí být takový zloděj, jak z něho děláme? Že to může být i hlášení od konkurence?
No jistě!
Páni politikové (ti, kteří jste pro EET s udáváním zvedli ruku) - hledejte rozdíl. Schválili byste něco takové na sebe? Tak proč na nás?
Věřím , že se toho nápadu na web POZOR, (zákonodárný) BLBEC VE FUNKCI, někdo mladý a neklidný, a technicky zdatný, ujme.
A můžeme soupeřit - bude mít více hlášení udavačský web o účtenkách, nebo ten nový s názvem POZOR - blbec ve funkci?
A ten pocit - představte si všechny ty politiky, jak se jdou ráno kouknout, zda na ně přibylo nějaké hlášení, a jak by počítali, kolik těch hlášení ještě musí být, než budou muset opustit funkci. Joj, to by se hned i těm živnostníkům usínalo líp.
Web POZOR, BLBEC VE FUNKCI, tedy čeká na své zřízení, a můžeme začít hlásit. Chtěji-li, abychom udávali, tak jděme do toho. Tedy vlastně do nich. A sebe neudávejme. Protože my to nechtěli - chtěli to oni. Tak ať si to užijí. Tu radost z lidské malosti.
Budiž ten nový web naší účtenkou politikům btam někde nahoře.
A co říkáte - 1000 hlášení a dost, ne? Z funkce dolů. Být 1000x za blbce by mělo stačit.