Proč se očkovaní nemusejí testovat? Je to poslední bonus, který zbyl.

25.08.2021

A proto se ti ostatní testovat musí. Aktuálně to budou odnášet děti ve školách, které podle něho mají být dokonce selektovány.
Nenastal čas, aby plošné testování nahradil plošný odpor proti němu? Není tu epidemie, není tu pandemie. Národ je zdravý. Stav pandemické pohotovosti měl být dáno zrušen.
Chodí mi mnoho dotazů - hlavně na to, proč očkovaní nemusejí na testy, když mohou být též pozitivní a ostatní nakazit, a proč se oficiálně nesledují data právě o očkovaných (jak funguje), a proč se vědecky nezkoumá, na co kdo opravdu zemřel. Odpověď, samozřejmě ironicky, bude velmi konkrétní - NEVÍM! Respektive tuším, ale je to neradostné konstatování. Plošné testování už tu dávno nemělo být pro nikoho. Jenže tím by se ztratil pro očkované poslední bonus, který tu zbyl. Všechny ostatní totiž postupně padly, a lživá "tečka" za padesát milionů už taky neběží. Očkování není tečkou. Očkovaný může nadále onemocnět. Očkovaný může nadále nemoc roznášet. Tedy - poslední bonus - nemusí se testovat - což je po konstatování předchozích vět vlastně absurdní. Ale účel to plní.
Logiku v opatřeních totiž nelze hledat, protože nejsou už dávno na ochranu našeho zdraví, ale jsou motivována dvěma liniemi - za prve aby dospělé a děti nad 12 let tímto vydíráním nahnali i proti jejich svobodné vůli na ono experimentální očkování (za příslib nenaplnitelného klidu, protože bůh ví, kolik dávek bude třeba, a zda budou nakonec k čemu), a aby se nadále dělaly ve velkém obchody s testy, protože to je druhý super byznys (uplatňovaný nemorálně dokonce i na dětech). A ještě jako vedlejší produkt mají politikové lidi "na povel", a odklonili jejich pozornost od dotačních kauz, otrav vod a dalších průšvihů úplně jinam. Schválně - zažili jste v poslední době nějaký rozhovor, kde by NEDOŠLO na covid? Já ne.
A pokud jde o testy.... Nejde přece dávno o to testovat důvodně a občas a preventivně, proti čemuž by patrně nikdo nic neměl, ale jde o to testovat plošně a "furt" a všude. Za situace, kdy tu dávno NENÍ žádná pandemie ani epidemie, což paradoxně prokazuje ono plošné testování. Národ je zdravý - což se nehodí, tedy jej musíme nadále děsit, že sice teď zdravý je, ale být nemusí, a ono "zavření doma" hrozí stále. Svatá prostoto...
Opravdu doufám, že jednou jim to za ty nedozírné škody na zdraví lidí, na kterém se podepisuje stres a bránění normálnímu životu, na ekonomice, protože všechno to kolem tahá stovky milionů z kapes nás všech, na ničení základních právních hodnot civilizované společnosti, kdy náš život přestává být náš a demokracie hyne, historie spočítá. Nebo někoho zavřou. Protože ono těm nahoře je zoufalství lidí dole úplně jedno - oni na pravidla zvysoka kašlou. Protože ví, že jsou dávno zbytečná. Takže roušky jen před kamerami, a jinak družná zábava... Viz záběry rozesmátých politiků z Bruselu a jinde. A co povídám, už ani před těmi kamerami. Demonstrace rozesmáté novodobé šlechty na filmovém festivalu budiž odpovědí na to, čím jsme skutečně ohroženi - covid to rozhodně není.
Doufám jen, že z toho všeho svět definitivně "nezblbne", a neskočí jim na to tzv. navždy. Demokracie má sice své mouchy, a není dokonalá, ale zatím ještě nikdo nic lepšího nevymyslel. To říkal už Winston Churchill. A že se v tyto měsíce láme chleba právě o ni, na to vemte jed. Rozdělit lid, aby si šel vzájemně "po krku", na to kdysi sloužila barva kůže, pak rasa, pak rudá knížka, a dnes to je pseudoočkování. A princip je úplně stejný. Rozděl, a panuj.
Neskákejme na to, a držme nadále spolu. Poprve v těch školních lavicích od září. Protože segregace těch nejzranitelnějších - dětí - je neodpustitelná a nepřijatelná. Je to první věc, kterou bychom měli odmítnout - také plošně a naprosto kategoricky. A vidělo by se - jak by bylo to šílené Opatření najednou cárem papíru, a jak by ta sebejistota těch nahoře byla náhle ta tam.
A co by se mohlo stát nejhoršího? Kdybychom v zájmu pseudoklidu nás dospělých obětovali ty netestované děti.