Zazvonil zvonec...a očkovacím covidpohádkám je konec

04.10.2021

Podvedení očkovaní a diskriminovaní neočkovaní by si dnes měli podat ruce a žádat satisfakci.
Vakcíny proti onemocnění virem SARS-COV2 chrání jen před těžším průběhem nemoci,a to ještě ne vždy. Naopak - někomu mohou i uškodit. Tečka. To "jen" myslím samozřejmě v porovnání se sliby, které padaly, a pokud tento efekt skutečně má, má v medicíně svůj význam. Ten je ale v tuto chvíli neskutečně přeceňován, a těch lží kolem vakcinace bylo a je celosvětově zneužíváno k obrovským obchodům a k politice.
Covid je zkrátka další nepříjemné virové onemocnění podobné chřipce, s tou výjimkou, že někdy má těžší průběh ohledně dýchacích cest (a měl by být proto zavčas léčen!), a někdy si jeho prodělání, narozdíl od chřipky, ani nevšimnete. Celá covid hysterie a znásilňování všeho včetně medicíny, práva a zdravého rozumu, dostává tak vážné, a už nijak neoddiskutovatelné, trhliny, až se člověk diví, že všichni ti hlasatelé mrazáků a lží o vakcínách ještě nezalezli hluboko pod zem. Ani je to nenapadne, a valí na nás další opatření (!!!), nakupují vakcíny pro děti (!!!), a dělají z nás, omlouvám se za ten výraz, dál nevzdělané pitomce.
Nevšimli si, že zkrátka zazvonil zvonec, a lžím o ochraně očkováním před virem SARS-COV2, je konec.
Už je totiž více než jasné, že:
1. Očkování chrání (snad!) jen před těžším průběhem nemoci, a to ještě ne vždy. Cca 20% dnes hospitalizovaných je očkovaných
2. Očkovaný může onemocnět opět - stejně jako neočkovaný.
3. Očkovaný může být nositel viru - stejně jako neočkovaný.
Není tedy absolutně žádný medicínský důvod očkované a neočkované jakkoli odlišovat, jsou na tom, pokud jde o pohyb v jakémkoli prostoru a testování, úplně stejně. Tedy jakékoli bonusy pro očkované jsou dnes jen protekční opatření, aby se ospravedlnil tlak na očkování, od kterého se slibovalo v kampani Tečka nemožné, a kde šlo zejména o to lidi přemluvit, aby se experimentální látkou očkovat vůbec dali - a kteří by dnes právem protestovali, kdeže ty výhody jsou. V překladu - lhalo se, jak když tiskne, aby se lidi na ta nádraží a do obchodních center nahnali, a to bez ohledu na to, že nic ze slibovaného neměl nikdo na papíře.
Trvající tlak na očkování v těchto dnech pak už nemá vůbec žádnou medicínskou logiku (o právu radši nemluvit!!!!), protože pokud lidé očkovaní nejsou, je to jen jejich věc bez jakéhokoli dopadu na okolí. Riskují pouze sami - eventuální těžší průběh své nemoci. Nic víc, nic míň. Podobně, jako když vlezou do lesa bez očkování proti klíšťatům. Mají na to právo, a nikdo jim ten les nemůže zakázat. Jak se na tyto věci nátlaku a segregace a podmiňování zaměstnání testy a očkováním dívá právo, tak to raději nezmiňovat - to by už museli někoho zavřít, jak se tu s právem zachází.
Po roce a půl také docházejí firmy k tomu, že důležitý je lék, a vrací se dokonce k Ivermectinu, kterému doposud kladli všichni mocní překážky. Tedy děje se to, co umlčovaní a znevažovaní odborníci říkali dávno - že je třeba covid léčit, ne zavírat lidi doma naopak bez jakékoli léčby.
Co dalšího je nového.... Řada očkovaných má po očkování problémy, s nimiž se obracejí na lékaře i na nás právníky. Co k tomu říct - podepsali, že ti, kdo jim látku aplikují, nejsou odpovědni. Je to asi tak, jako by vám dal automechanik podepsat papír, že vám sice seřídil v autě brzdy, ale že neodpovídá za to, když nebudou fungovat. To by mu jistě každý hodil na hlavu. Totéž u experimentální vakcíny ovšem lidé podepsali s důvěrou v slibované. Někdo jim ovšem zapomněl říct, že tu nejde o očkování, jaké znají z dětství... Ale že jde jen o takový celosvětový pokus. Který může, ale nemusí vyjít. A on nevyšel. Očkovaní opět nemocní, a ať o tom ví nebo neví, mohou vir dál roznášet. Zvyšuje se počet vakcín, aniž se ví, zda to je ta správná cesta. Pořád totiž nevíme, co ty látky udělají s naším tělem v dalších letech, pokud ne hned. Tedy stát uvrhl očkované svými sliby jistoty do nejistoty.
Vzpomínáte na slova ministra Blatného z jara tohoto roku, že očkovaní už nikdy neonemocní, a nikoho nenakazí? A ministra Vojtěcha, že nikdy nebudeme očkovat děti? A jak se nyní odpovědní radí, jak ty děti ještě více děsit? Najděte si ty titulky plné lží. Myslíte, že dnes mluví pravdu? A z čeho to dovozujete? Nastal zkrátka čas na to, abychom řekli očkovaní i neočkovaní ruku v ruce - vážení, to my už vám NIKDY nebudeme věřit. Mluvte si, co chcete. My chceme slyšet, jak se věci mají doopravdy.
Ale bude to asi problém. Mé obsáhlé žádosti o informace zůstaly bez odpovědi. To udělat nějaký starosta, už po něm jdou... Ministerstvo zdravotnictví mne požádalo o tři tisíce za to, že mi musí udělat kopie. Zaplatila jsem. Pravda za tři tisíce - slušná cena, ne? Jenže - poskytnou vše? Nevím. Zatím stále nic.
Zkrátka očkovaní byli hrubě podvedeni, neočkovaní byli a jsou protiústavně diskriminováni. Segregace zdravých lidí se stala běžnou. Padla ochrana důvěrnosti informací o zdravotním stavu. Stálo to celé miliardy, a zneužívalo se u toho funkcí. Odmítáním myšlenky léčby zemřelo zbytečně mnoho lidí. A dopady očkování jsou ještě hrozivou neznámou.
Znásilňovala a nadále se znásilňuje medicína, právo, vůle lidí i logika. O pravdě nemluvě. Zdraví lidé se pronásledují prostřednictvím nedůvodných testů.
Někdo by měl dokázat zatáhnout za záchranou brzdu. To, že kolem "blbne" svět, by nemělo být pro naši zemi důvod "blbnout" taky. Buďme první osvícení a moudří. Povolejme umlčované odborníky, a začněme konečně myslet na lidi, a hlavně na děti. Hlavou - pokud možno.
Začněme zavčas léčit nemocné (a nehovořím jen o covidu!), očkujme individuálně a opatrně (tedy nikoli plošně), a vynechejme z toho za tohoto stavu vakcíny zcela děti. Chtějme už od firem ne roušky a nespolehlivé vakcíny a tisíce testů na zdravé lidi, ale spolehlivé léky, podporujme vitamínovou prevenci, sport... Přestaňme občany své země děsit a vydírat. Není to hodno civilizované evropské země. Pokud jí jsme. Začněme žít jako před covidem, bohatší o tuto šílenou zkušenost vlády novinových titulků. Zvládali jsme ale chřipkové epidemie, i milion nemocných, tak zvládneme i covid. Se sarkasmem dodávám - firmy už snad mají vyděláno, tak by konečně mohly pustit na trh pořádný lék jen pro opravdu nemocné.
A opusťme plošnou vakcinaci, která nefunguje, a jejíž dopady jsou v dlouhodobém horizontu nejisté. Postačí, když přestanete podepisovat ty "opravené brzdy, za které nikdo nenese odpovědnost".
PS:
Za chvíli máme volby. Téma pandemický zákon, stav pandemické pohotovosti a vyvození odpovědnosti za to všechno abyste pohledali. Proto jsem ráda, že existuje silná skupina odborníků mimo politiku, která už více jak rok funguje, sílí a mobilizuje lidi, a která začne po volbách tlačit na ty zvolené, aby se tady těm neuvěřitelným věcem udělal konec. Co to znamená? Aby se ihned zrušil stav pandemické pohotovosti, protože tu žádná pandemie dávno není. Aby se ihned zrušil pandemický zákon, kterého se hrubě zneuživá k potlačování ústavních práv a svobod. Aby se zveřejnilo vše, co se tají. Aby se skončilo se segregací a karanténami ve školách a všude. Abybychom odložili ponižující roušky. A tak dále.
A pokud se mne ptáte, koho máte volit, pak tak, abychom měli ve sněmovně pro zastavení covid diktatury, i kdyby to muselo být tlakem zvenčí, spojence. I menšinová skupina poslanců, kteří ví, co chtějí, a "nedají pokoj, dokud to nedostanou", může dosáhnout mnoho - zvláště bude-li mít k dispozici naše týmy odborníků (Zdravé fórum), a masovou podporu lidí (Zlatý špendlík).
Máme to v rukou. Vyveďme ty odpovědné z omylu, že oni mají v rukou nás. Medicína i právo jsou dnes na naší straně.